Nase zkusenosti – Vas uspech!

Kalkulace přepravy

"Vážení návštěvníci!

Vyplnění daného dotazníku Vám potrvá maximálně 2-3 minuty. Poskytnutí kompletní informace ohledně plánované přepravy výrazně zkrátí čas na zpracování poptávky. Skupina společností TELS Vám garantuje zpracování obdržené informace s maximální konfidenciálností. Všechny údaje budou uschovány v oddělení, zodpovědnému za zachování Obchodního tajemství společnosti. Pozor! Skupina společností TELS spolupracuje pouze s právnickými osobami. Pole, která jsou označená *, jsou povinnými údaji a je nutné je vyplnit."

Pole, která jsou označená *, jsou povinnými údaji a je nutné je vyplnit.

1. Parametry nákladu:
Druhy přepravy*
Název*
Parametry nákladuMnožství (v jednotkách)
Hmotnost (v tunách)*
Výška (v metrách)
Šířka (v metrách)
Délka (v metrách)
Objem (kubický metr)
2. Směr:
Od*
město*
kód
Do*
město*
kód
3. Lhůty
Odeslání:
od*Select date in calendar
do*Select date in calendar
Dodání:
od*Select date in calendar
do*Select date in calendar
4. Doplňkové služby

5. Kontaktní informace:
Název organizace*
Funkce
Jméno a příjmení
Telefon*
E-mail*
Icq
Skype
Uveďte způsob kontaktování, kterému dáváte přednost


Uveďte čas kontaktování, kterému dáváte přednostSelect date in calendar
Uvést čas
Nevadí dostat bulletin od TELS:

jsou povinnými údaji a je nutné je vyplnit.28.06.2018 „Letíme tehdy, kdy chceme!“ Co znamená „spolehlivost dodavatele“ v nákladní letecké přepravě?

Jak navázat logistické procesy s použitím letecké dopravy v rámci prognózovaných a plánovaných činností? Odborníci Oddělení letecké přepravy skupiny společností TELS se dělí o své zkušenosti.

14.06.2018 Případ projektové přepravy: objekty 33 metry dlouhé a vážící 104 tuny z Polska do Běloruska přes Ukrajinu

Projektová přeprava je dodávka složitých typů nákladů, jako jsou výrobní linky, velké dodávky vybavení, závody a tak dále, stejně jako přeprava nadrozměrných a těžkých nákladů, když je nutný hluboký výzkum trasy, je možný inženýrský zásah do silniční infrastruktury. V profesionální praxi odborníků skupiny společností TELS existuje velké množství různých logistických projektů. O případ jedné z podobných projektových přeprav se podělíme níže.

29.05.2018 Případ: systém nepřetržitého dodávání jedlých tuků za podmínky krátkodobého plánování výrobních potřeb

S cílem minimalizovat náklady na skladování surovin mají naši Zákazníci často nápad spojit výrobu a logistiku tak, aby dodávka surovin byla prováděna v požadovaných objemech v určitém čase. Taková služba není na trhu dopravních a logistických služeb neobvyklá, ale komplikuje se, když suroviny vyžadují určité podmínky přepravy a dodávka je nezbytná pro krátkodobé naléhavé plánování výrobních potřeb.