Nase zkusenosti – Vas uspech!

15.10.2018

Dispečer/speditér mezinárodní nákladní dopravy s angličtinou

Náplň práce

·         - zajišťování přeprav z ČR a Slovenska do států EU (organizace a projednávání zakázek spojených s přepravou zboží, sledování přeprav)

·         - komunikace s klienty, udržování a rozvoj vztahů.

·         - komunikace s dopravci, udržování a rozvoj vztahů.

·         - navázání spolupráce s novými dopravci, jednání, služební cesty

·         - práce s pohledávkami

·         - komunikace a spolupráce se zahraničními pobočkami společnosti

Požadujeme

·         - SŠ nebo VŠ (obor nerozhoduje, výhodou logistika, mezinárodní doprava, mezinárodní obchod)

·         - Angličtina a čeština na pokročilé úrovni slovem i písmem, polština výhodou,

·         - Dobrá znalost práce na PC a programů z balíčku MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook).

·         - Praxe v dopravě nebo logistice min. 1 rok výhodou,

·         - Řidičský průkaz skupiny "B" výhodou

·         - V případě kandidáta-cizince trvalý pobyt v ČR nebo ukončená VŠ v ČR

·         - Komunikační, vyjadřovací schopnosti na výborné úrovni

·         - Pracovitost, vytrvalost a odolnost vůči stresu

·         - Soustředěnost, pečlivost a pozornost

·         - Zaměření na cíle a zodpovědnost

Nabízíme

·         - perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující mezinárodní dopravní a logistické společnosti

·         - motivující finanční ohodnocení (včetně prémie)

·         - stravenky

- nefinanční benefity

·         - firemní mobil s neomezeným tarifem

·         - příjemné pracovní prostředí

·         - firemní akce

·         - důkladné zaškolení

·         - týden dovolené navíc

Zaslat životopis

Back to list of vacancies

Zaměstnanci TELS

Do svého pracovního kolektivu nabíráme nejlepší odborníky a talentované osobnosti, které mají potenciál stát se profesionálními logistiky. Systém náboru nových pracovníků hraje velmi důležitou roli v rámci vnitropodnikových investic společnosti.

Rozvoj zaměstnanců

Naším modelem pro rozvoj zaměstnanců je vlastní školící systém. TELS je společnost, která vytváří takovou pracovní atmosféru, která umožňuje rozvíjet se a kariérně růst každému zaměstnanci.

Udržitelný rozvoj

истории успеха.jpg

Každý zaměstnanec se podílí na formování budoucnosti společnosti. V Telsu máte vždy možnost profesního a osobnostního růstu. Rozvíjíme naši společnost společně.

Firemní akce

Pořádání firemních akcí v TELS demonstruje schopnost zaměstnanců společně trávit nejen čas na pracovišti, ale taky volný čas, což zakotvuje jednotlivé pracovníky i do jistého sociálního prostředí a dává mu jistotu v budoucnu.