Nase zkusenosti – Vas uspech!

07.05.2019

Účetní

Účetní

Mezinárodní dopravně-logistická společnost TELS poskytuje spediční služby v rámci mezinárodních nákladních přeprav.

Za 18 let úspěšného působení na logistickém trhu byly založeny nové pobočky ve Velké Británii, Polsku, České republice, Bělorusku, Rusku a na Ukrajině.

Pro naši pobočku na Praze 5 hledáme ÚČETNÍ na plný úvazek

Náplň práce

·         Účtování podvojného účetnictví v programu Pohoda

·         Vystavovaní faktur podle poskytnutých podkladů

·         Příprava podkladů pro kontroly

·         Roční vyúčtování daně ze závislé činnosti, vyúčtování srážkové daně

·         Účtování finančního leasingu

·         Vedení karet majetku – pořizování, odpisy, vyřazení (kamiony)

·         Vedení evidenci zaměstnancům

·         Komplexní zpracování mezd, cestovních náhrad zaměstnancům (řidičům)

·         Personální agenda týkající se nástupů a výstupů zaměstnanců (řidičů)

·         Komunikace s úřady

Požadujeme

·         SŠ nebo VŠ, výhodou v ekonomickém směru

·         Komplexní znalost účetnictví, znalost české účetní legislativy, znalost daní (DPPO, DPH, silniční)

·         Výhodou orientace v mezinárodních účetních standardech

·         Ruština nebo angličtina výhodou

·         Uživatelská znalost práce s PC, MS Office a účetního programu Pohoda

·         Praxe v oboru minimálně 2 roky

·         Zodpovědnost, přesnost a pečlivost, komunikativnost

·         Schopnost týmové práce, samostatnost

Nabízíme

·         perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující mezinárodní dopravní a logistické společnosti

·         stravenky

·         nefinanční benefity

·         firemní akce

·         důkladné zaškolení

·         5 týdnů dovolené

Máte-li zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám aktuální CV.

Zaslat životopis

Back to list of vacancies

Zaměstnanci TELS

Do svého pracovního kolektivu nabíráme nejlepší odborníky a talentované osobnosti, které mají potenciál stát se profesionálními logistiky. Systém náboru nových pracovníků hraje velmi důležitou roli v rámci vnitropodnikových investic společnosti.

Rozvoj zaměstnanců

Naším modelem pro rozvoj zaměstnanců je vlastní školící systém. TELS je společnost, která vytváří takovou pracovní atmosféru, která umožňuje rozvíjet se a kariérně růst každému zaměstnanci.

Udržitelný rozvoj

истории успеха.jpg

Každý zaměstnanec se podílí na formování budoucnosti společnosti. V Telsu máte vždy možnost profesního a osobnostního růstu. Rozvíjíme naši společnost společně.

Firemní akce

Pořádání firemních akcí v TELS demonstruje schopnost zaměstnanců společně trávit nejen čas na pracovišti, ale taky volný čas, což zakotvuje jednotlivé pracovníky i do jistého sociálního prostředí a dává mu jistotu v budoucnu.

Novinky TELS

15.11.2019 Trendy na evropském logistickém trhu. O výstavě Transport Logistics 2019 v Mnichově

Každé dva roky pořádá Mnichov (Německo) jednu z největších logistických výstav v Evropě, která sdružuje tisíce vystavovatelů z desítek zemí. V roce 2019 výstava zaplnila deset hal a otevřený prostor o celkové rozloze 125 000 metrů čtverečních. Výstavu navštívilo celkem 64 tisíce návštěvníků ze 125 zemí.

05.11.2019 Obchodní informace partnerů TELS jsou chráněny podle standardu ISO 27001

17. října 2019 společnost TELS úspěšně prošla certifikací Systému managementu informační bezpečnosti na odpovědnost mezinárodnímu standardu informační bezpečnosti ISO 27001.

11.10.2019 Vlastní vozový park společnosti TELS se zvýšil na 350 vozidel s automatickými spřáhly

Vlastní vozový park společnosti TELS se zvýšil na 350 vozidel s automatickými spřáhly na tahačích MAN a VOLVO s návěsy různých provedení s plachtami. Země registrace vozidel jsou Rusko a Česká republika.