Nase zkusenosti – Vas uspech!

Recenze na spolupráci

Vážení Zákazníci a Klienti!

Pomocí tohoto formuláře můžete nechat recenzi o své zkušenosti spolupráce s TELS.

Velmi si vážíme Vašeho názoru! Každý obdržený příspěvek bude v co nejkratší době hodnocen odborníky, dostanete úplnou zprávu o opatřeních přijatých po Vaší výzvě!

Skupina společností TELS zaručuje důvěrnost poskytnutých informací, všechna přijatá od vás data jsou chráněna platnými ve společnosti Předpisy o zachování Obchodního tajemství.Pozor! Vyplnění všech políček tohoto formuláře je POVINNÉ.

Název organizace*
Funkce osoby vkládající recenzi*
Jméno a příjmení*
Telefon*
E-mail*
Téma:*
Doba*
Jméno a příjmení kontaktní osoby v TELS*
Recenze:*
Text zprávy*
Chci dostávat informace o novinkách TELS, Ano:

* jsou povinnými údaji a je nutné je vyplnit12.02.2020 Do vnitrozemí Číny pro náklad na vozidlech TELS

Od ledna 2019 ruští mezinárodní silniční dopravci získali možnost uskutečňovat přepravu zboží do vnitrozemí Číny. Ve skutečnosti zatím jen málo přepravních společností je schopno zajistit dopravu do / z Číny dále než za 50-kilometrové pásmo. Odborníci TELS vyprávějí o zvláštnostech práce přepravní společnosti na tomto trhu.

03.02.2020 TELS: kdy vlastní úspěch usnadňuje podnikání pro ostatní

V letošním roce se uskutečnila další významná událost: společnost TELS ve spolupráci se společností Green Line otevřela dealerské centrum MAN vedle Smolensku (ves Kamenka).

30.01.2020 Tranzit zboží Ruskou federací ze zemí, které se rozhodly o uvalení ekonomických sankcí, se bude konat podle nových pravidel

Vláda Ruské federace vyvinula zvláštní postup pro tranzit zboží ze států provádějících sankční politiku vůči Ruské federaci.