Nase zkusenosti – Vas uspech!

Recenze na spolupráci

Vážení Zákazníci a Klienti!

Pomocí tohoto formuláře můžete nechat recenzi o své zkušenosti spolupráce s TELS.

Velmi si vážíme Vašeho názoru! Každý obdržený příspěvek bude v co nejkratší době hodnocen odborníky, dostanete úplnou zprávu o opatřeních přijatých po Vaší výzvě!

Skupina společností TELS zaručuje důvěrnost poskytnutých informací, všechna přijatá od vás data jsou chráněna platnými ve společnosti Předpisy o zachování Obchodního tajemství.Pozor! Vyplnění všech políček tohoto formuláře je POVINNÉ.

Název organizace*
Funkce osoby vkládající recenzi*
Jméno a příjmení*
Telefon*
E-mail*
Téma:*
Doba*
Jméno a příjmení kontaktní osoby v TELS*
Recenze:*
Text zprávy*
Chci dostávat informace o novinkách TELS, Ano:

* jsou povinnými údaji a je nutné je vyplnit18.09.2020 Rizika a omezení na trhu nákladní dopravy v důsledku politické krize v Bělorusku

Politická krize v Bělorusku zjevně povede k negativním ekonomickým důsledkům pro samotnou republiku a s vysokou mírou pravděpodobnosti ke změnám na trhu nákladní dopravy mezi Evropskou unií a Ruskou federací. Zejména bychom měli očekávat přerozdělení toků tranzitního nákladu, pokud Minsk implementuje své hrozby v reakci na sankce Polska a pobaltských zemí.

07.09.2020 Podvodníci se aktivizovali: v jakých situacích dochází ke krádeži zboží?

Na pozadí růstu počtu kriminálních incidentů na trhu nákladní dopravy právní oddělení skupiny společností TELS opět připomíná svým zaměstnancům a partnerům , jak důležité je dodržovat „pravidla prevence“ krádeží nákladu a postupy pro přijímání smluvních partnerů k přepravě.

19.08.2020 TELS vykazuje kladný vývoj navzdory záporným tendencím trhu

Souhrnné výsledky práce vypadají následovně: za 1 pololetí r. 2020 ve srovnání se stejným obdobím minulého roku nárůst počtu dopravních objednávek činí 5%, nárůst zisku za stejné období činí 6%.