Nase zkusenosti – Vas uspech!

Recenze na spolupráci

Vážení Zákazníci a Klienti!

Pomocí tohoto formuláře můžete nechat recenzi o své zkušenosti spolupráce s TELS.

Velmi si vážíme Vašeho názoru! Každý obdržený příspěvek bude v co nejkratší době hodnocen odborníky, dostanete úplnou zprávu o opatřeních přijatých po Vaší výzvě!

Skupina společností TELS zaručuje důvěrnost poskytnutých informací, všechna přijatá od vás data jsou chráněna platnými ve společnosti Předpisy o zachování Obchodního tajemství.Pozor! Vyplnění všech políček tohoto formuláře je POVINNÉ.

Název organizace*
Funkce osoby vkládající recenzi*
Jméno a příjmení*
Telefon*
E-mail*
Téma:*
Doba*
Jméno a příjmení kontaktní osoby v TELS*
Recenze:*
Text zprávy*
Chci dostávat informace o novinkách TELS, Ano:

* jsou povinnými údaji a je nutné je vyplnit21.12.2020 Kapacita tržních odvětví a jejich chování během pandemie

Pokračujeme zveřejňovat výsledky marketingového auditu logistického průmyslu v nových podmínkách. V tomto článku bude prozkoumáno téma kapacity různých tržních odvětví a jejich chování během krizových situací podobných pandemii COVID-19.

24.11.2020 Logistika 2020–2021: život po pandemii

Oddělení analytického a marketingového výzkumu skupiny společností TELS provedlo marketingový audit logistického odvětví v nových podmínkách. Tento článek je souhrnem jedné z částí zprávy: tržní trendy, které byly vyvinuty a zrychleny v důsledku pandemie a a které určují budoucnost dopravní logistiky.

31.10.2020 Do vozového parku TELS se zařadily nové automobily

V říjnu dorazila do vozového parku společnosti TELS nová dodávka těžkých vozidel skládající se ze 7 vozidel MAN s plachtovými návěsy KRONE MEGA Liner.