Novinky TELS

Trh námořní kontejnerové přepravy Ruska a Ukrajiny předvádí optimistické ukazatele

Kontejnerové přístavy Ukrajiny v lednu – září 2016 zvýšily zpracování kontejnerových nákladů o 29 % oproti stejnému období loňského roku, podle ministerstva infrastruktury republiky. Celkem během tohoto období bylo zpracováno 454 tis. TEU. V roce 2015 pokles překládky kontejnerů v přístavech na Ukrajině činil 30 %.

Přeprava lithium-iontových baterií leteckou dopravou od dubna 2016. Co se změnilo v procesu dodání?

Dne 1. dubna 2016 ICAO (Mezinárodní organizace pro civilní letectví) zakázala přepravu komerčních zásilek akumulátorů (lithium-iontových baterií) v nákladových prostorech dopravních letadel, zároveň zpřísnila podmínky přepravy tohoto druhu zboží nákladními letadly.

Bělorusko 7,6 krát zvýšilo dovoz mléka a smetany

V 1. polovině roku 2016 do Běloruské republiky ze zemí EU automobilovou dopravou bylo převezeno 1430 tun zboží, což je o 15,3 % méně než ve stejném období loňského roku.

Trh automobilové dopravy EU–Ruská federace v 1. pololetí 2016

V první polovině roku 2016 z Evropské unie do Ruské federace automobilovou dopravou bylo dovezeno 4507 tis. t nákladů. Ve srovnání se stejným obdobím loňského roku dovoz klesl o 6,1%.

Významný nárůst je zaznamenán ve sféře automobilové nákladní dopravy mezi Ukrajinou a EU

Na trhu automobilové nákladní dopravy mezi zeměmi EU a Ukrajinou v roce 2016 byl zaznamenán nárůst + 20,3% ve směru dovozu na Ukrajinu a + 6,9% ve směru vývozu ve srovnání se stejným obdobím loňského roku.

Optimistické trendy na trhu nákladní automobilové dopravy v Rusku

Ruský trh automobilové nákladní dopravy v průběhu první poloviny roku 2016 demonstroval řadu pozitivních trendů.

Přeprava formou mezinárodní sběrné služby kusových zásilek z Evropy na Ukrajinu – za 4 dny

TELS rozšiřuje své možnosti ve směru přepravy nákladů pomocí systému sběrné služby z Evropy na Ukrajinu. Díky dobře organizovanému logistickému systému dnes přeprava prakticky všech typů kusových nákladů do Kyjeva a dalších regionů Ukrajiny trvá minimální dobu.

Další MEGA výhody pro zákazníky TELS

Během prvních dvou měsíců roku 2016 společnost TELS rozšířila svůj vozový park o 20 nových vozových jednotek, plachtových návěsových souprav v provedení „lowdeck“ , což našim zákazníkům přináší větší spektrum možností a výhod.

Podíl TELS na logistickém trhu neustále roste

Na základě údajů převzatých z databáze Eurostat byl zaznamenán růst podílu společnosti TELS na mezinárodním trhu silniční přepravy v destinacích EU – země SNS.

Kancelář TELS v Londýně zvedá počet přeprav v rámci EU a zemí SNS

V roce 2015 byla rozšířená operativní struktura londýnské kanceláře TELS, díky čemu vzrostl počet přeprav mezi Velkou Británii a jinými zeměmi EU a SNS.

TELS navyšuje provozní kapacity v rámci přeprav Evropa – Kazachstán

Přepravy nákladů do daných destinací vyžadují zvýšení požadavků, týkajících se technického stavu a vybavení vozidel.

TELS optimalizuje přepravy sběrných nákladů z Evropy do zemí SNS.

Organizačně-technologická modernizace napomáhá ke zrychlení procesů sběrky, konsolidace a dodání sběrných nákladů z Evropy do zemí SNS.

Nové oddělení Velké Británie a Irska

Hlavním posláním nového oddělení je organizace přeprav z Velké Británie a Irska do zemí SNS. Založení nového oddělení zdokonalí spolupráci TELS s rezidenty na území SNS a také zjednoduší spolupráci se společnostmi se sídlem na území Velké Británie.

Vozový park TELS čítá 170 vozidel velkotonážní a malotonážní techniky

Skupina společností TELS pokračuje ve svém rozvoji nehledě na nepříznivou ekonomickou situaci, rozšířenou po celém světě. Jedním z ukazatelů úspěšného rozvoje společnosti je neustálé rozšíření vlastního vozového parku.

Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok!

Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok!

Váženi obchodní partneři a kolegové, společnost TELS Vám přeje hezké prožití vánočních svátků a vše nejlepší do Nového roku.

Telefonní konzultace zdarma pro odborníky na přepravy do Kazachstánu.

V červenci SK TELS odstartovala program rozvíjení služeb v přepravách z Ruska do Kazachstánu.

Přepravy nadrozměrných nákladů TELS frčí se jak po másle.

V červnu 2013 bylo otevřeno nové oddělení TELS, jehož specializaci jsou projektové a nadrozměrné náklady.

Man dodal pro TELS sté oranžové vozidlo (obnoveno)

Ceremoniál předání nového velkotonážního vozidla do vozového parku TELS proběhl během oslavy 40. jubilea Asociace mezinárodních silničních dopravců ASMAP.

Nová služba TELS: železniční přeprava zboží z přístavu v Petrohradě do Usť-Lugy v Rusku

V květnu 2014 TELS rozšířil spektrum nabízených služeb o dodání zboží do Ruska přes Velký přístav v Petrohradě do přístavu Usť-Luga železniční dopravou.