Nase zkusenosti – Vas uspech!

Okolnosti této přepravy byly o to složitější, že kromě specifičnosti samotného nákladu, klimatické podmínky hrály taky svou roli. Kvůli silnému sněžení v Americe a Evropě lety byly často zrušeny. Kromě toho na mnohých letištích bylo zavedeno embargo na dovoz exportního zboží. Prioritou byly poštovní zásilky a přeprava pasažérů. Dovolené byly pouze expresní náklady s vyššími cenovými tarify.

1.jpg2.jpg


Za těchto složitých okolnosti TELS zahájil dodání nákladu hmotností 4,5 tun z USA v Minsk s maximální dobou přepravy 13 dní. Jednalo se o dieselový kompresor váhou 4 488kg, parametry 345х220х203, objem 15m3, který měl vyjíždět z Michigan-City, Indiana. Místo dodání – National airport Minsk. Kvůli gabaritům nákladu včetně 9 ADR třídy dodání takového nákladu bylo velmi komplikované.

Podmínky dodání: náklad musel být dopraven do 31. prosince. V případě nedodržení dodací lhůty hrozilo nezaplacení příjemcem za zboží. Zákazník proto musel být 100% jistý přepravní společností, která by se dodání ujala. Tels svého zákazníka nezklamal.

Zboží bylo dodáno oddělením leteckých přeprav.

Trasa:
1.Auto: Michigan-City, Indiana – СВХ Roselle, New Jersey
2. Auto: Roselle, New Jersey – New York (JFK Airport)
3.Letadlo: New York – Hamilton, Canada (Hamilton Civic Airport)
4.Letadlo: Hamilton, Canada – Katowicy, Poland Pyrzowice Airport
5. Auto: Katowicy, Poland – Warszawa (Okęcie Airport)
6. Auto: Warszawa – Minsk (National Airport Minsk)

3.jpg


V konečné fázi byl náklad přepraven za 11 dní. V minském letišti ředitel leteckých přeprav TELS Jurij Šidlovskij musel vyložit agregát díky speciálnímu jeřábu.

4.jpg


Dnes máme v plánu další tři podobné přepravy.

Back to list29.06.2020 Společnost TELS dosáhla vysokých výsledků při hodnocení společenské odpovědnosti

Vážení kolegové a obchodní partneři, s hrdostí vám oznamujeme, že letos naše společnost absolvovala audit organizace EcoVadis pro udržitelný rozvoj dle standardů společenské odpovědnosti CSR (Corporate Social Responsibility). Společnost TELS byla vyznamenána Stříbrnou medailí a zařadila se tak mezi top 25% společností, které se zúčastnili hodnoceni CSR přes platformu EcoVadis.

16.06.2020 Povinné označování obuvi a léčivých přípravků v Ruské federaci začne 1. července

Datum zahájení povinného označování léčivých přípravků, obuvi a cigaret pomocí kódů Data Matrix registrovaných v systému Chestny ZNAK se již nebude odkládat.

12.02.2020 Do vnitrozemí Číny pro náklad na vozidlech TELS

Od ledna 2019 ruští mezinárodní silniční dopravci získali možnost uskutečňovat přepravu zboží do vnitrozemí Číny. Ve skutečnosti zatím jen málo přepravních společností je schopno zajistit dopravu do / z Číny dále než za 50-kilometrové pásmo. Odborníci TELS vyprávějí o zvláštnostech práce přepravní společnosti na tomto trhu.

Mapa stránek