Nase zkusenosti – Vas uspech!

Okolnosti této přepravy byly o to složitější, že kromě specifičnosti samotného nákladu, klimatické podmínky hrály taky svou roli. Kvůli silnému sněžení v Americe a Evropě lety byly často zrušeny. Kromě toho na mnohých letištích bylo zavedeno embargo na dovoz exportního zboží. Prioritou byly poštovní zásilky a přeprava pasažérů. Dovolené byly pouze expresní náklady s vyššími cenovými tarify.

1.jpg2.jpg


Za těchto složitých okolnosti TELS zahájil dodání nákladu hmotností 4,5 tun z USA v Minsk s maximální dobou přepravy 13 dní. Jednalo se o dieselový kompresor váhou 4 488kg, parametry 345х220х203, objem 15m3, který měl vyjíždět z Michigan-City, Indiana. Místo dodání – National airport Minsk. Kvůli gabaritům nákladu včetně 9 ADR třídy dodání takového nákladu bylo velmi komplikované.

Podmínky dodání: náklad musel být dopraven do 31. prosince. V případě nedodržení dodací lhůty hrozilo nezaplacení příjemcem za zboží. Zákazník proto musel být 100% jistý přepravní společností, která by se dodání ujala. Tels svého zákazníka nezklamal.

Zboží bylo dodáno oddělením leteckých přeprav.

Trasa:
1.Auto: Michigan-City, Indiana – СВХ Roselle, New Jersey
2. Auto: Roselle, New Jersey – New York (JFK Airport)
3.Letadlo: New York – Hamilton, Canada (Hamilton Civic Airport)
4.Letadlo: Hamilton, Canada – Katowicy, Poland Pyrzowice Airport
5. Auto: Katowicy, Poland – Warszawa (Okęcie Airport)
6. Auto: Warszawa – Minsk (National Airport Minsk)

3.jpg


V konečné fázi byl náklad přepraven za 11 dní. V minském letišti ředitel leteckých přeprav TELS Jurij Šidlovskij musel vyložit agregát díky speciálnímu jeřábu.

4.jpg


Dnes máme v plánu další tři podobné přepravy.

Back to list12.02.2020 Do vnitrozemí Číny pro náklad na vozidlech TELS

Od ledna 2019 ruští mezinárodní silniční dopravci získali možnost uskutečňovat přepravu zboží do vnitrozemí Číny. Ve skutečnosti zatím jen málo přepravních společností je schopno zajistit dopravu do / z Číny dále než za 50-kilometrové pásmo. Odborníci TELS vyprávějí o zvláštnostech práce přepravní společnosti na tomto trhu.

03.02.2020 TELS: kdy vlastní úspěch usnadňuje podnikání pro ostatní

V letošním roce se uskutečnila další významná událost: společnost TELS ve spolupráci se společností Green Line otevřela dealerské centrum MAN vedle Smolensku (ves Kamenka).

30.01.2020 Tranzit zboží Ruskou federací ze zemí, které se rozhodly o uvalení ekonomických sankcí, se bude konat podle nových pravidel

Vláda Ruské federace vyvinula zvláštní postup pro tranzit zboží ze států provádějících sankční politiku vůči Ruské federaci.

Mapa stránek